|
A nóż widelec chłop okaże się kotem.
Dolhę, przypomne sciagnelismy z II drużyny Rapidu Bukareszt i dopóki nie wskoczył między słupki to sie z niego zbijaliśmy ze w którymś z meczy dostał potężną zjebe od ?Stignaciu.
Wczoraj czytajac Pareiko myslalem ze ktos sobie jaja robi,ale teraz pojawia sie coraz wiecej plusów.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|