Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43355
Stary 07.02.2011, 13:52
A nóż widelec chłop okaże się kotem.

Dolhę, przypomne sciagnelismy z II drużyny Rapidu Bukareszt i dopóki nie wskoczył między słupki to sie z niego zbijaliśmy ze w którymś z meczy dostał potężną zjebe od ?Stignaciu.

Wczoraj czytajac Pareiko myslalem ze ktos sobie jaja robi,ale teraz pojawia sie coraz wiecej plusów.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując