|
Takich meczow nie powinno byc z prostego powodu...nic nie daja, bo jakie to ma przelozenie na pierwsza reprezentacje? Plizga strzelil przypadkowa bramke ze slabym zespolem, i co teraz? NIC. Tych pilkarzy nalezy sprawdzac w powaznych meczach miedzypanstwowych, gdzie dolacza sie ich do trzonu podstawowej 11...jak taki chlopak pokaze sie dobrze na tle Portugalii, Anglii, to wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec. Na wielkich turniejach nie graja ogorki.
|