Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43345
Stary 07.02.2011, 13:16
Cytat:
Nie widzieliście co sobą reprezentuje i narzekacie. Może klub chce tylko załatać dziurę do końca sezonu a w tym czasie chce znaleźć (szukać) kogoś konkretnego?
Amen. Nikt tu nie przywiązuje Kurty do ławki rezerwowych na najbliższe 5 lat, bo Estończyk będzie bronił do czterdziestki. Inna sprawa, że większość krzykaczy hołdujących idei wyimaginowanych "młodych zdolnych", czających się gdzieś w czeluściach Młodej Ekstraklasy z dala od pańskiego oka Maaskanta, po (nie daj Boże) ewentualnej kosztownej (np. mistrzostwo) wpadce Kurty a'la Jarosiński w meczu z Dyskobolią wieszałaby psy na Basałaju, trenerze itd. itp.

Nikt nie odmawia Filipowi umiejętności, ale jak czytam wypowiedzi w stylu "po co kupować kolejnego stranieriego, przecież są młodzi zdolni" to przed oczami staje mi jakiś propagandowy materiał z Teleranka.
Odpowiedz cytując