Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2298
Stary 07.02.2011, 13:07
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Tylko zastanawiam się czy ten obrażony Sernas strojąc fochy na wiosnę nie spuści Widzewa do I ligi. Nie ma chyba nic gorszego niż obrażony na cały świat zawodnik, który co mecz próbuje udowodnić kim to on nie jest i zamiast strzelać gola za golem marnuje okazję za okazją. Miałem nawet napisać ostatnio, że to Widzew jest królem polowania, ale z takim Sernasem to wszystko się może zdarzyć.
I z pewnością po takiej grze jaką opisałeś, będą się o niego biły potęgi Hiszpańskie, Angielskie, czy Niemieckie...
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując