Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43336
Stary 07.02.2011, 12:53
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Tylko ten Estończyk przez dwa ostatnie sezony był podstawowym zawodnikiem średniego kluby rosyjskiej ekstraklasy, ba nawet w 2009 roku wybrali go tam najlepszym piłkarzem. Przy nim Kurto czy Milan na pewno się sporo nauczą. Jak będą lepsi to go ze składu wygryzą i nie ważne czy teraz czy za rundę czy za dwie. Ważne że będzie to z korzyścią dla Wisły.
Zgadzam się. Jakiekolwiek nazywanie go "słabiakiem", czy jakimś anonimem jest przejawem totalnej ignorancji i oderwania od Ziemi. Chyba sobie zdajecie sprawę, że półtora roku temu polegliśmy z Levadią, a pół roku temu z Karabachem. Z całym szacunkiem, ale Tom Tomsk by te 2 drużyny rozjechał.

Ja nie wymagam żadnej gwiazdy i cudotwórcy na bramce. Jeżeli będziemy mieli bramkarza, który wybroni, co ma wybronić, puści co ma puścić, to i tak będzie to jeden z najlepszych bramkarzy w ostatnich kilkudziesięciu latach.
Odpowiedz cytując