Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43326
Stary 07.02.2011, 12:04
Dobre warunki - 193cm, jak się podoba trenerom to póki co nie ma co jęczeć.
Piłkarze estońscy są raczej anonimowi dla nas, ale pamietam Marta Pooma, który wiele lat bronił w Anglii - Derby, Sunderland i ława w Arsenalu... może i ten jest ok.
Jeszcze jeden napastnik koniecznie!
Ostatnio edytowane przez arti : 07.02.2011 o godz. 12:07.
Odpowiedz cytując