Jonasz napisał(a):

|
szczepans21 - dzięki za linka do artykułu o tym świetnym piłkarzu i dobrym człowieku!
|
Ojciec mi mówił, że gdyby w latach 70tych można było wyjechać z kraju zawodnikom, to o Szymanowskiego zabiegałby najlepsze kluby świata. Z Ajaxem na czele.
Szkoda, że taka legenda klubu jest dziś gdzieś "poza" sprawami Wisły.