Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5251
Stary 07.02.2011, 12:02
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
szczepans21 - dzięki za linka do artykułu o tym świetnym piłkarzu i dobrym człowieku!
Ojciec mi mówił, że gdyby w latach 70tych można było wyjechać z kraju zawodnikom, to o Szymanowskiego zabiegałby najlepsze kluby świata. Z Ajaxem na czele.

Szkoda, że taka legenda klubu jest dziś gdzieś "poza" sprawami Wisły.
Odpowiedz cytując