fanfan napisał(a):

|
Ja widzę większy sens w zamieszczaniu filmiku na którym Pareiko broni dobrze niż filmiku na którym kolega z reprezentacji Pareiki broni słabo ...
|
Oczywiście zgadzam się, do błędu się przyznałem, ale mimo wszystko nie uważam że yt jest odpowiednim źródłem informacji o zawodniku, na upartego to z Łobodzińskiego i Kowalskiego też na yt możemy zrobić dobrych piłkarzy wybierając ich najlepsze zagrania itp. A co do linku który wstawiłem mój błąd mogłem się upewnić dokładniej