Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43324
Stary 07.02.2011, 11:52
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ja widzę większy sens w zamieszczaniu filmiku na którym Pareiko broni dobrze niż filmiku na którym kolega z reprezentacji Pareiki broni słabo ...
Oczywiście zgadzam się, do błędu się przyznałem, ale mimo wszystko nie uważam że yt jest odpowiednim źródłem informacji o zawodniku, na upartego to z Łobodzińskiego i Kowalskiego też na yt możemy zrobić dobrych piłkarzy wybierając ich najlepsze zagrania itp. A co do linku który wstawiłem mój błąd mogłem się upewnić dokładniej
Odpowiedz cytując