|
Stanley13, fanfan przyznaje wam rację, mój błąd, na szybko po tym meczu sprawdziłem składy i teraz na spokojnie to sprawdzałem z meczu rewanżowego! Sorki więc za link, no i można coś wyjaśnić bez ubliżania, ale jak ktoś dorosły to wie i jak! A co do włosów to nie zwracam na takie rzeczy uwagi bo zawsze można skrócić! Ale już nie ma sensu dalej drążyć
|