Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1851
Stary 07.02.2011, 11:44
WCracow napisał(a):Wyświetl post
Przestani pitolic kolego, bo stadion legii to perelka nowoczesnosci jeśli chodzi o stadiony, a nasz może co najwyżej klasyfikować się do nagrody "najgorszy nowowybudowany stadion na swiecie".
Pitolicie Hipolicie ! Perełka to wg. podobnych "fachowców" już dawno jest przy ul. Kałuży.
Jak się ma w nicku "Cracow" to trudno o obiektywizm.
Odpowiedz cytując