WCracow napisał(a):

|
Przestani pitolic kolego, bo stadion legii to perelka nowoczesnosci jeśli chodzi o stadiony, a nasz może co najwyżej klasyfikować się do nagrody "najgorszy nowowybudowany stadion na swiecie".
|
Pitolicie Hipolicie ! Perełka to wg. podobnych "fachowców" już dawno jest przy ul. Kałuży.
Jak się ma w nicku "Cracow" to trudno o obiektywizm.