Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5249
Stary 07.02.2011, 11:29
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
I po meczu, remis się utrzymał. Z jednej strony rozumiem Günesa bo ma w szeregach lepszych zawodników, jednak chcąc mieć realny pożytek z Pawła powinien mu dawać częściej grać może nie od razu całe mecze ale przykładowo drugie połowy.
A może zwyczajnie gość jest słaby i nadaje się tylko na końcówki albo na mecze pucharowe?Uważa,że za pól roku będą szukali miejsca gdzie będzie można Brożka,albo obydwu wypożyczyć.

Przestaje mnie to dziwić,że tak po dupie dostawaliśmy z jakimiś Levadiami czy Karabachami jak tak przeciętnego kopacza w ataku mieliśmy. Między innymi rzecz jasna,żeby zaraz nie było,że to tylko jego wina. Ale jest bardzo ale to bardzo przeciętny w skali europejskiej.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując