Taki gość u nas? Nie wiem czym go Staszek skusił, może złudną perspektywą gry o LM, bo na pewno nie kasą
W Tomsku pograć o puchary czy LM jest wręcz niemożliwe, ale zarobić pewnie się da. Tylko ileż można zarabiać,nawet dużo i grać non stop na tym samym poziomie? Ciekawa sprawa, bo facet jest naprawdę solidny i gdyby był z Anglii czy Francji to nie jeden by tu piał z zachwytu. Co do wieku to nie ma się co napinać. Gdy zdrowie pozwala to może jak Van der Sar grać i do 40. Liczy się to co kto umie i czy organizm daje radę. W Anglii w Włoszech nikt nikomu nie patrzy w metrykę. Tylko u nas w takim skansenie już tak.
Brać faceta jeśli się da.