Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43314
Stary 07.02.2011, 11:03
Taki gość u nas? Nie wiem czym go Staszek skusił, może złudną perspektywą gry o LM, bo na pewno nie kasą
W Tomsku pograć o puchary czy LM jest wręcz niemożliwe, ale zarobić pewnie się da. Tylko ileż można zarabiać,nawet dużo i grać non stop na tym samym poziomie? Ciekawa sprawa, bo facet jest naprawdę solidny i gdyby był z Anglii czy Francji to nie jeden by tu piał z zachwytu. Co do wieku to nie ma się co napinać. Gdy zdrowie pozwala to może jak Van der Sar grać i do 40. Liczy się to co kto umie i czy organizm daje radę. W Anglii w Włoszech nikt nikomu nie patrzy w metrykę. Tylko u nas w takim skansenie już tak.

Brać faceta jeśli się da.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując