Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43312
Stary 07.02.2011, 11:00
Ja bym sciagnał Kuszczaka, gdyż jak wiemy raczej odejdzie z MU. Mysle, że jedyny dobry transfer tej zimy jeśli chodzi o przyszlosc klubu.
Odpowiedz cytując