Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WCracow
Member
Od: 11.2010
Offline
#
43312
07.02.2011, 11:00
Ja bym sciagnał Kuszczaka, gdyż jak wiemy raczej odejdzie z MU.
Mysle, że jedyny dobry transfer tej zimy jeśli chodzi o przyszlosc klubu.
WCracow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WCracow
Znajdź inne posty napisane przez WCracow