Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43305
Stary 07.02.2011, 10:30
Na pewno będzie sporym wzmocnieniem. W 2009 roku wybrano go na piłkarza roku drużyny z Tomska. Co więcej w dwóch ostatnich sezonach był podstawowym bramkarzem swojej drużyny i interesował się nim Celtic. Od takiego Toma Tomsk to byśmy pewnie dostali minimum 3:0.
Odpowiedz cytując