Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43303
Stary 07.02.2011, 10:22
W jego przypadku pieniadze nie sa najwazniejsze. Zarobil juz co mial zarobic. Teraz ma ostatni dzwonek zeby jeszcze cos osiagnac w karierze, zagrac w europejskich pucharach. W Rosji nie mialby na to szans. I Wisla dobrze kombinuje, ze jesli nie moze wygrac rywalizacji o zawodnika na polu finansowym to szuka takich, ktorych moze przekonac innymi argumentami. Podobnie z Jalinsem bylo.
Odpowiedz cytując