Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43295
Stary 07.02.2011, 09:39
Może w sytuacji, kiedy krucho w Polsce z pozyskaniem "krajowych" reprezentantów, Wisła stawia na sprowadzanie kadrowiczów z zagranicy? Przecież Kirm grał na mundialu, Sivakov dostał powołanie do białoruskiej młodzieżówki, Chavez gral w Copa Centroamericana, Genkov też otrzymał niejedno powołanie do reprezentacji Bułgarii. Zdaję sobie sprawę, że dziś słowo "kadrowicz" traci na znaczeniu, ale pamiętajmy, że nie każdy trener jest Smudą, by powoływać różne "wynalazki".

Tak czy siak - doświadczony bramkarz i lewy obrońca będą mile widziani w Wisełce. Ufam że Stan i Robert znają się na swoim fachu i że wiosną nie będziemy oglądać takich występów Białej Gwiazdy jak w Copa del Sol.
Odpowiedz cytując