Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17229
Stary 07.02.2011, 09:30
Tak mi się przypomniało, że nie napisałem tego jeszcze na forum:
- niedawno wracalem samolotem z Edynburga do Krakowa. I po raz pierwszy miałem przyjemność, że samolot przed lądowaniem w Balicach zrobił duże kolo nad Krakowem lecąc od strony NH. Siedziałem sobie przy oknie więc patrzyłem jaki ten nasz Kraków z góry ładny.
I co sie mnie najbardziej w oczy rzuciło? Niesamowity obiekt po drodze. Wspaniały stadion, z góry sprawiający niesamowite wrażenie. Oczywiście, stadion Wisły.
Ot, taka wizytówka Krakowa z lotu ptaka. Naprawdę niezła.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując