Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11644
Stary 07.02.2011, 09:16
'20 groszy za kilometr dla auta osobowego i 10 groszy dla motocykla - tak Ministerstwo Infrastruktury ustaliło stawki za przejazd płatnymi odcinkami autostrad budowanych i zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad."

http://biznes.onet.pl/stawki-za-prze...,1,prasa-detal

Do Gdańska z Krakowa 100pln lub 20l paliwa w jedną stronę. Czyli droga do gdańska kosztowo wydłuża się o 300 km. Inaczej gdyby nie jechać autostradą za tyle samo przejeżdżamy 300 km (50%) więcej odległości. Chyba tylko idiota będzie jeździł po tych autostradach.
Hej Nasz TS !!