Hahaha wiedzialem ze nie pozyskamy zawodnika z ktoregos z krajow ktore juz sa reprezentowane w naszym klubie

- musi byc z jakiegos nowego

.
Kocham opinie typu "przeciez on jest z TOMA TOMSK !" - no rzucilo mnie to na kolana nie powiem

. Mam tylko nadzieje ze to rozwiazanie tymczasowe dajace naszym wspanialym scoutom czas na znalezienie utalentowanego polskiego bramkarza.
Zreszta ogladajac wczorajszy wystep reprezentacji zrobilo mi sie smutno ze nawet jak gra zbieranina z ligi to i tak tam naszych nie ma (Wilk to wyjatek) i patrzac na nasza polityke transferowa to pewnie dlugo nie bedzie. Smutne zwlasza w obliczu 2012.