Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
K2sprzyk
Member
Od: 05.2010
Offline
#
525
07.02.2011, 07:51
Nasza młodzież wygrała z Polonią w Chorwacji
może jakis sukces to nie jest ale zgadnijcie kto znowu strzelił gola
K2sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do K2sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez K2sprzyk