Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 07.02.2011, 07:20
Ja też wczoraj byłem sobie wyrobić KK i ku mojemu zaskoczeniu karta prezentuje się znakomicie
nie ukrywam, że jadąc bałem się jak ktos pisał o jakość zdjęcia, że strasznie słaba, ja nie narzekam bo zdjęcie lepsze niż na cyfrówce wyszło
Odpowiedz cytując