For_FuN_ napisał(a):

|
Smuda juz chyba z kazdego Polaka grajacego w ekstraklasie zrobil kadrowicza, jakas parodia.
|
dokładnie. A potem menadżerowie tych grajków będą podbijać ceny i zarobki swoich klientów bo przecież 'reprezentant'. Śmiech na sali co ten Smuda wyrabia.