Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojtek90059
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
43281
07.02.2011, 00:30
No to akurat, jeżeli chodzi o bramkarza, to Stan nam niespodzianki nie zrobił. Na papierze słabiak, nigdy nie wiedziałem, że mogę choć pomyśleć, że Mario nie był taki zły.
wojtek90059
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojtek90059
Znajdź inne posty napisane przez wojtek90059