westersyl napisał(a):

|
Zadam Ci jeszcze jedno pytanie jeśli Brożek nie będzie strzelał w Trabzonie to również znaczy że jest do dupy na Wisłę ?
|
Wtrącę się - to, że Brożek w Wiśle był gwiazdą zostawał królem strzelców ekstraklasy, strzelał jak na zawołanie, nie oznacza, że w Trabzonie też nim będzie, nijak ma się porównanie piłkarza z poprzednim klubem do obecnego, bo czy będzie grał tak samo, a może i lepiej wpływ ma parę czynników:
aklimatyzacja, pozycja w drużynie, treningi, morale, itp.
Nikt z nas nie może powiedzieć w 100%, że przykładowo Genkov zostanie gwiazdą ligi, ale też nikt z nas nie powie, że skończy jak Christov.
Owszem został królem strzelców, strzelał bramki jak mówisz Feeyenordowi ale to, wcale nie oznacza, że zostanie gwiazdą w Polsce, jego CV piłkarskie mówi, że tak może być, ale przydatność dla Wisły zweryfikuje boisko tylko i wyłącznie, zresztą jak w przypadku każdego zawodnika.
tofik napisał(a):

Brzmi jakbyś mocno wierzył że nie wypalą i czekał tylko na połowę ligi by triumfalnie oświadczyć na forum " a nie mówiłem"
|
Moim zdaniem nie o to do końca chodzi aby po pewnym meczu wpisać triumfalne ''a nie mówiłem'' - to tylko ostrzeżenie, żeby nie robić z piłkarzy którzy dla Wisły nie rozegrali jeszcze meczu o punkty gwiazdorów, zbawicieli nie wiadomo kogo, bo nie raz i nie dwa gorzko potem tego żałowaliśmy, wiele sobie obiecując po przyjściu co po nie których i za nim zagrali już byli zbawicielami.