Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5243
Stary 06.02.2011, 23:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dajcie spokój z tym Zieńczukiem. Że niby byl z niego taki najlepszy dogrywający świata? Marek był dużo słabszy od Kosy, a teraz po powrocie do Polski to już równia pochyła....
Miał jeden sezon konia, a tak grał na alibi jak dzisiaj Jirsak, chował się za przeciwnikiem, unikał odpowiedzialności, nie potrafił przedryblować obrońcy na skrzydle i zrobic przewagi. To już Łobo ma lepsze dośrodkowania.
Nie twórzmy mitow


Zieniu moze wirtuzoem nie byl

centry tez czasem w buraki

ale nie zapomne tego jego gola z przewrotki w meczu żydowską zarazą

cos pieknego
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując