|
Najwazniejsze jest to, ze zyje...F1 czy rajdy, to zupelnie odrebna kwestia. Niech wraca do zdrowia, choc po takim wypadku watpie by jeszcze mogl sie scigac. Dlon poskladana, ale czy bedzie sprawna w 100%? Podobno wyglada, to tragicznie, zreszt juz sama dlugosc operacji o czyms mowi. Zycze mu, zeby jendak wszystko bylo okej.
|