Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 06.02.2011, 23:36
Najwazniejsze jest to, ze zyje...F1 czy rajdy, to zupelnie odrebna kwestia. Niech wraca do zdrowia, choc po takim wypadku watpie by jeszcze mogl sie scigac. Dlon poskladana, ale czy bedzie sprawna w 100%? Podobno wyglada, to tragicznie, zreszt juz sama dlugosc operacji o czyms mowi. Zycze mu, zeby jendak wszystko bylo okej.
Odpowiedz cytując