flamengista napisał(a):

Ja kasuję posty, bo są nie na temat. I narzekający powinni się jeszcze cieszyć, że nie było karteczek.
A wypisywanie nazwisk nowych piłkarzy bez podania źródła kwalifikuje się na tygodniowy ban, co najmniej.
|
Tak więc pisze dziś posta po raz 3 może ten spodoba się modom.
Sergei Pareiko - źródłem jest forum którego niby nie można tutaj wymawiać (śmieszy mnie to). Na .............. zbymak napisał że zawodnik ten bedzie przechodził badania. Tak więc możecie zacząć komentować jeżeli wierzycie. Zagrał 138 meczów w lidze rosyjskiej i interesował sie nim Celtic choć wiem że Króla chciało Newcastle a Milinkovicia - Barca
http://www.celticpoland.com/news/Par...do-Celticu-682
Z pozdrowieniami dla flamengisty czy tam flamengosty jak pisza gazety