Wyświetl pojedynczy post
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 06.02.2011, 23:21
Robert to twardy człowiek, wyjdzie z tego i wszystko będzie dobrze. Skoro po tym "dzwonie" w Montrealu w 2007 roku pozbierał się i wrócił na tory, to teraz będzie tak samo. Wierzę w niego i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

P.S. Kto jest kierowcą testowym w jego team'ie?


Odpowiedz cytując