zim zum napisał(a):

Schematy zostaw na ligę. I kolejne Twoje przykłady są chybione bo :
Genkow - Dyanmo 2007 (od lata ) do 2010 (raczej zima)
Woronin - Dynamo 2010
Kuranyi - 2 marca 2010 roku (w dniu 28 urodzin piłkarza) poinformowano, iż Kurányi od sezonu 2010/2011 będzie grać we włoskim klubie Juventus[1]. W maju jednak ogłoszono, że zagra w moskiewskim Dynamie, gdzie zarobi 6 000 000 euro za sezon[2].
Więc jedynie pozostał Kierżakow.
|
Co mnie to obchodzi ? Kto od kiedy grał ? Nawet jeśli się minęli to Genkov był ciągle piłkarzem Dynamia i nie dawno mu szansy rywalizować z takimi zawodnikami. Nie odpowiedziałeś mi na pytanie co zrobiłby Genkov z ofertą Wisły gdyby strzelał w Rosji, to jak ci podpowiem najbardziej prawdopodobny scenariusz: podtarłby sobie nią tyłek, potraktowałby jako żart czy coś w tym stylu.
Zadam Ci jeszcze jedno pytanie jeśli Brożek nie będzie strzelał w Trabzonie to również znaczy że jest do dupy na Wisłę ? Czy Trabzon również, myślał: eeee Brożek ma 26 lat nie grał w Bundeslidze w reperze jakieś epizody to znaczy że jest słaby ? Tak jak napisałem tak myślą ludzie z ubytkiem umysłowym.