westersyl napisał(a):

|
Nadal nie załapałeś, gdyby Genkov strzelał w Rosji poradził sobie z Kierzakovem, Woroninem i Kuranyim to nie grałby w Wiśle, rozumiesz ? Czy mam ci to przedstawić graficznie, może na jakimś schemacie jak wyglądają kariery zawodników którzy jak są w formie, strzelają gole w silnych ligach to nie zmieniają klubów na słabsze.
|
Schematy zostaw na ligę. I kolejne Twoje przykłady są chybione bo :
Genkow - Dyanmo 2007 (od lata ) do 2010 (raczej zima)
Woronin - Dynamo 2010
Kuranyi - 2 marca 2010 roku (w dniu 28 urodzin piłkarza) poinformowano, iż Kurányi od sezonu 2010/2011 będzie grać we włoskim klubie Juventus[1]. W maju jednak ogłoszono, że zagra w moskiewskim Dynamie, gdzie zarobi 6 000 000 euro za sezon[2].
Więc jedynie pozostał Kierżakow.