Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 06.02.2011, 23:13
Powiem tak. O wypadku dowiedziałem się będąc w szkole i początkowo w to nie wierzyłem. Niestety później okazało się to prawdą. Wielki pech Roberta. Szkoda. Z tego co można wyczytać jeśli będzie wszystko okej to sama rehabilitacja trwać będzie około jednego roku. Myślę, że narazie i tak ciężko coś więcej powiedzieć trzeba czekać po prostu. Prawda jest taka,że Kubica wybrał Renault również z tego względu , że mógł jeździć w wyścigach i nie zbaraniali mu tego tak jak było to Bmw. W każdym bądź razie trzymam kciuki by było wszystko ok
Odpowiedz cytując