Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43269
Stary 06.02.2011, 23:12
Ja kasuję posty, bo są nie na temat. I narzekający powinni się jeszcze cieszyć, że nie było karteczek.

A wypisywanie nazwisk nowych piłkarzy bez podania źródła kwalifikuje się na tygodniowy ban, co najmniej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując