zim zum napisał(a):

|
Wrócimy do rozmowy w połowie marca, tylko nie ma się co nakręcać, bo przez te 17 lat jak się tym interesuje już było wiele nakręcań a póki co jesteśmy w coraz większym bagnie. Genkow jakby był takim "kotem" to by nastrzelał tuzin bramek w Rosji, tego nie zrobił. A jednego króla strzelców z Bułgarii już mieliśmy. Również uważam, że jeżeli piłkarz w wieku 26 lat jeżeli nie gra w jakimś bardzo dobrym klubie to znaczy tyle iż wcale nie jest jakiś niesamowity. Ale jak mówię, pogadamy za miesiąc zobaczymy jaki udział w grze Wisły będą mieli Jaliens, Genkow i Melikson.
|
Nadal nie załapałeś, gdyby Genkov strzelał w Rosji poradził sobie z Kierzakovem, Woroninem i Kuranyim to nie grałby w Wiśle, rozumiesz ? Czy mam ci to przedstawić graficznie, może na jakimś schemacie jak wyglądają kariery zawodników którzy jak są w formie, strzelają gole w silnych ligach to nie zmieniają klubów na słabsze. Wytęż swój umysły i zastanów się co by zrobił Genkov z ofertą Wisły gdyby strzelał w Rosji.