Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5678
Stary 06.02.2011, 22:40
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie ukrywam - podziwiam Cię. Jest to co prawda podziw podobny do tego, który czuję dla rekordzisty guinessa w układaniu piramid z kubeczków plastikowych na czas (czyli na zasadzie: zajebiście, ale czemu na to tracisz czas?), ale za to szczery.

Uważam, że kibicom reprezentacji, którzy przybyli na ten mecz i dopingowali kadrę należy się w dowód uznania Krzyż Walecznych. Trzeba mieć cojones, żeby wytrzymać to przez 90 minut, jeszcze do tego na żywo.
No to w takim razie podziw możesz sobie darować, bo jednak gdzieś koło 75 minuty powiedziałem temu pas. Jeszcze jak pierwsza połowa wyglądała jakkolwiek znośnie, to w drugiej to była masakra, sądzę, że 11 maratończyków zagrałoby na podobnym poziomie co nasi kopacze w drugich 45 minutach. Zgadzam się więc, sparing bez sensu, za dużo przypadkowych grajków dziś było u nas żeby można było ten mecz uznać za wartościowy, termin też nietrafiony. Cieszy tylko wynik.
Odpowiedz cytując