Zgadzam się z tym że najlepszy transfer to Czapa

tak w ogóle to oglądałem kilka meczów ME

I musimy dać pograć trochę młodzieży bo mamy bardzo zdolna : Szewczyk , Czapa (jeszcze nie widzialem na własne oczy ale statystki in plus) , Chrapek , Jeleń ,Nalepa,Rado