Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5669
Stary 06.02.2011, 22:14
no nie oszukujmy się ale w chwili obecnej nawet nie ma kogo powołać z Wisły, a Czarek nie wywalczył nawet miejsca w 11 Wisły. Chociaż na ten mecz Patryka mógł wziąć myślę że zagrał by lepiej niż taki Pawłowski
Odpowiedz cytując