Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
krystiano
Member
Od: 10.2006
Skąd: Grudziądz
Offline
#
5666
06.02.2011, 22:10
franz ma Wiślaków w dupie!!! niestety!
krystiano
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krystiano
Znajdź inne posty napisane przez krystiano