Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#466
Stary 06.02.2011, 22:03
na Polsat News była rozmowa z dziennikarką, która stoi pod szpitalem we Włoszech: nieoficjalnie - rękę poskładali i jest wszystko ok i powiedziała, że na pewno nie było żadnego krwotoku wewnętrznego
Odpowiedz cytując