|
Senior Member
Offline
|
#5661

06.02.2011, 21:33
|
ToTylkoJa napisał(a): 
Janusz Gol póki co gra nieźle. Ale nie ma co się podniecać, bo to (jak to mawia Dariusz Szpakowski) tylko Moldova.
Ogólnie to czemu Szpaku tak mówi na ten kraj, wie ktoś? Idąc jego logiką, to powinien mówić England, Italy itp
|
Cytat:
|
Mołdawia (mołd., rum. Moldova, Republika Mołdawii, mołd., rum. Republica Moldova, w języku polskim czasem używana jest nazwa Mołdowa
|
Może dlatego? Kto wie?
|
|