snyrting napisał(a):

|
Dawid "1 mln € odstępnego" Nowak gra niesamowite zawody. Żywy dowód na to jakie chore ceny wołają sobie polskie kluby za rodaków.
|
Przy takim bramkarzu to oni powinni bić z każdej pozycji, a tu Nowak wychodzi sama na sam z obrońcą i zatrzymuje się...