Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5637
Stary 06.02.2011, 20:29
flamengista napisał(a):Wyświetl post
rw88 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Ogólnie ciekawy meczyk się szykuje(...)
Reprezentacja B gra z Mołdawią. Jesteś zdecydowanie za skromny, szykuje się uczta piłkarska na miarę Gran Derbi.
Zależy co kogo ciekawi i jak się do stwierdzenia "ciekawy" podchodzi. I tak np. mi osobiście wisi, czy wygra Real z Barceloną, czy odwrotnie, bo każda z tych drużyn jest mi sentymentalnie totalnie obojętna (wszelkie kibicowanie "na odległość" jest dla mnie farsą), ale też samą grę obu tych drużyn ogląda się oczywiście z przyjemnością dla oka. Natomiast dziś piłkarsko mecz pewnie będzie, jaki będzie, ale wynik i gra naszego zaplecza na tle przeciętnej europejskiej drużyny (w rozumieniu nie należącej do średniaków typu Węgry czy Finlandia, ale również nie do słabeuszy) jest dla mnie czymś ciekawym.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 06.02.2011 o godz. 22:27.
Odpowiedz cytując