
Moja propozycja. Sobolewski jako typowo defensywny pomocnik, wspierany w destrukcji przez Wilka. Wilka dodatkowo pomaga rozgrywać piłkę. Głownym rozgrywającym jest Melikson, który w zależności od potrzeby, pełni rolę drugiego napastnika, lub schodzi na skrzydła, wymieniając się pozycjami z Siwakovem lub Kirmem.