Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 06.02.2011, 19:50
nbp napisał(a):Wyświetl post
a która to ręka , tzn ramie z tymi śrubami ? Bo jeśli teraz połamał sobie tą samą....to nie za dobrze.

Poza tym operacja miała trwać do 20:00, ale się przedłuża coś...
Jak się przedłuża jak jest 19:50..
Odpowiedz cytując