leszekpw napisał(a):

I to jest chyba najwlasciwsza PUENTA całej dyskusji.
A ludzie którzy wypowiadają się w tonie "jaki to bym głupi naiwny itd..." że brał udział w rajdach, wypowiadających się tak w takiej chwili powinno się najzwyczajniej banować lub dawać ostrzeżenia. No ale od dłuższego czasu obserwuję że moderacja na tym forum kuleje.
Daje się bany za głupoty a poważne rzeczy uchodzą na sucho które faktycznie zasługują na ostrzeżenie
|
a która to ręka , tzn ramie z tymi śrubami ? Bo jeśli teraz połamał sobie tą samą....to nie za dobrze.
Poza tym operacja miała trwać do 20:00, ale się przedłuża coś...