Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#460
Stary 06.02.2011, 19:49
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
I to jest chyba najwlasciwsza PUENTA całej dyskusji.

A ludzie którzy wypowiadają się w tonie "jaki to bym głupi naiwny itd..." że brał udział w rajdach, wypowiadających się tak w takiej chwili powinno się najzwyczajniej banować lub dawać ostrzeżenia. No ale od dłuższego czasu obserwuję że moderacja na tym forum kuleje.
Daje się bany za głupoty a poważne rzeczy uchodzą na sucho które faktycznie zasługują na ostrzeżenie
a która to ręka , tzn ramie z tymi śrubami ? Bo jeśli teraz połamał sobie tą samą....to nie za dobrze.

Poza tym operacja miała trwać do 20:00, ale się przedłuża coś...
Odpowiedz cytując