Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43247
Stary 06.02.2011, 19:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, ale w Polsce piszemy o Karabachu, podobnie jak:
Arsenal Londyn a nie Arsenal London
Real Madryt a nie Real Madrid
Bayern Monachium a nie Bayern Munchen

Przepraszam za OT
Amika Wronki a nie Lech Poznań
Odpowiedz cytując