Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5242
Stary 06.02.2011, 19:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dajcie spokój z tym Zieńczukiem. Że niby byl z niego taki najlepszy dogrywający świata? Marek był dużo słabszy od Kosy, a teraz po powrocie do Polski to już równia pochyła....
Miał jeden sezon konia, a tak grał na alibi jak dzisiaj Jirsak, chował się za przeciwnikiem, unikał odpowiedzialności, nie potrafił przedryblować obrońcy na skrzydle i zrobic przewagi. To już Łobo ma lepsze dośrodkowania.
Nie twórzmy mitow
Słabszy od Kosy, ale lepszy o 3 klasy od Łobodzińskiego. Jeden sezon konia (07/08), dwa bardzo dobre (04/05 i 05/06, gdzie strzelił 8 goli i zaliczył podobną ilość asyst)., jeden dobry (08/09) i jeden średni (06/07, ale wtedy wszyscy słabo grali, a Zieniu i tak chyba zaliczył 8 asyst). A dośrodkowanie miał świetne i w tym elemencie gry Kirm na pewno go nie przebije.
Odpowiedz cytując