Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ
Offline
#
2360
06.02.2011, 18:42
Rezygnuje z funkcji moderatora, także proszę już nie pisać do mnie w pewnych sprawach, w których nie będę wam już mogła pomóc.
ps. nie wypisujcie za wiele bzdur w pokoju ABG
Ostatnio edytowane przez ewcia : 06.02.2011 o godz. 18:52.
http://pl.youtube.com/watch?v=ULn9e_-mU_8
ewcia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ewcia
Odwiedź stronę domową użytkownika ewcia!
Znajdź inne posty napisane przez ewcia