Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
 
 
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2360
Stary 06.02.2011, 18:42
Rezygnuje z funkcji moderatora, także proszę już nie pisać do mnie w pewnych sprawach, w których nie będę wam już mogła pomóc.

ps. nie wypisujcie za wiele bzdur w pokoju ABG
Ostatnio edytowane przez ewcia : 06.02.2011 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując