Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
Od: 01.2011
Skąd: Łódz
Offline
#
242
06.02.2011, 18:11
powiem Ci tak...byłem wczoraj wyrobic karte z kolegą... on poszedł do babki ja do kolesia bo tylko on nie miał osoby na stanowisku
na stole lezy duzo smyczek , on dostał ja nie...
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
chopin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chopin
Znajdź inne posty napisane przez chopin