Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Łódz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 06.02.2011, 18:11
powiem Ci tak...byłem wczoraj wyrobic karte z kolegą... on poszedł do babki ja do kolesia bo tylko on nie miał osoby na stanowisku
na stole lezy duzo smyczek , on dostał ja nie...

"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując