rav napisał(a):

|
Ja spotkałem się w przypadku kilku sklepów internetowych. W sklepach zwykłych praktykowana jest gdzieniegdzie minimalna kwota, od której płaci się kartą.
|
Nie jestem pewny na 100% ale słyszałem że coś takiego jak kwota minimalna za płatności kartą w sklepie jest niezgodne z prawem UE.
A co do hali w Czyżynach - dziwi mnie argument że będą tam się odbywały konferencje. Skoro taki jest pomysł to po jaką cholerę budujemy Centrum Kongresowego przy rondzie Grunwaldzkim?!
Tablica wystarczyła by w 2(polskim i angielskim) językach. Przecież nie po to mają lekcje polskiego żeby im jeszcze dawać napis w ich ojczystych językach. A tablica LED-owa wyglądała by trochę wieśniacko

Ja z resztą taką tablicę widział bym bardziej w szatni naszych piłkarzy.