|
Tak, ale w Polsce piszemy o Karabachu, podobnie jak:
Arsenal Londyn a nie Arsenal London
Real Madryt a nie Real Madrid
Bayern Monachium a nie Bayern Munchen
Przepraszam za OT
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|